Activiteitenschema

Afhankelijk van de activiteit: vanaf 15.30 opruimen

Edelsmeden

Maandag 10.00 – 13.00 uur Geen begeleiding
Maandag 13.00 – 15.30 uur Geen begeleiding
Dinsdag 10.00 – 13.00 uur Geen begeleiding
Dinsdag 13.00 - 15.30 uur Geen begeleiding
Woensdag 10.00 – 12.00 uur Maria
Woensdag 13.00 – 15.30 uur Maria
Donderdag 10.00 – 12.00 uur Geen begeleiding
Donderdag 12.30 – 15.30 uur Jos
Vrijdag 09.00 – 12.00 uur Mirjam
Vrijdag 12.30 – 15.30 uur geen begeleiding

Hout bewerking

Maandag 09.00 – 16.00 uur Ronnie of René /Wim
Dinsdag 09.00 – 16.00 uur Ronnie / René /Dieuwertje (’s morgens)/Yavuz / Sjra (’s middags)
Woensdag 09.00 – 16.00 uur Ronnie / René /Mo
Donderdag 09.00 – 16.00 uur Ronnie / René /Arthur
Vrijdag 09.00 – 16.00 uur Ronnie of René /Gerrie (alleen ’s morgens)/Sjra (’s middags)

Mozaïek

Maandag 09.00 – 13.00 uur Pluryn begeleid(st)er
Maandag 13.00 – 16.00 uur Pluryn begeleid(st)er
Dinsdag 09.00 – 16.00 uur Pluryn begeleid(st)er
Woensdag 13.00 – 16.00 uur Pauline de Groot
Donderdag 13.00 – 16.00 uur Pluryn begeleid(st)er
Vrijdag 09.00 – 16.00 uur Pluryn begeleid(st)er

Potdraaien

Maandag 10.00 – 16.00 uur Ton
Woensdag 10.00 – 16.00 uur Ton
Vrijdag 10.00 – 16.00 uur Ton

Boetseren/handvormen

Maandag 09.00 – 16.00 uur  Rosit
Dinsdag 09.00 – 16.00 uur Afke/Margie
Woensdag 09.00 – 16.00 uur Rosit/Joris
Donderdag 09.00 – 16.00 uur Marijke/Bernadette
Vrijdag 09.00 – 16.00 uur Rosit

Glas in lood/Tiffany

Maandag 09.00 – 15.30 uur Dick
Dinsdag 09.00 – 16.00 uur Gerard /Jaap
Woensdag 09.00 – 12.00 uur Wim
Woensdag 13.00 – 16.00 uur Mia
Donderdag 09.00 – 16.00 uur Gerard /Jaap
Vrijdag 09-00 – 12.00 uur Zonder begeleiding (Zelfredzame groep)

Glasfushion

Maandag 09.00 – 15.30 uur Dick
Woensdag 09.00 – 12.00 uur Wim

Inloopmiddag breicafé

Woensdag 13.00 – 15.30 uur Marianne

Vrij tekenen en schilderen. Abstract/figuratief

Maandag 09.00 – 15.30 uur Geen begeleiding
Dinsdag 09.00 – 16.00 uur Saskia /Willem
Woensdag 09.00 – 16.00 uur Saskia
Donderdag 09.00 – 16.00 uur Saskia /Willem
Vrijdag 09.00 – 14.00 uur Saskia/Sil (alleen ’s morgens)

Textiele werkvormen

Donderdag 13.00 – 15.30 uur Wilma

Kleding naaien

Maandag 13.00 – 16.00 uur Deborah
Donderdag 13.00 – 15.30 uur Wilma/Deborah

Quilten

Woensdag 09.00 – 12.00 uur Geen begeleiding, zelfredzame groep

Fiets onderhoud

Woensdag 10.00 – 15.30 uur Jan

Sieraden maken met kralen

Maandag 13.00 – 16.00 uur Afke

Zentangle

Woensdag 13.00 – 16.00 uur Trees

Metaal bewerking

Maandag 09.00 – 16.00 uur Peter: Kleinconstuctiewerk/lassen
Dinsdag 09.00 – 16.00 uur Jos: Draaien/frezen/lassen
Woensdag 09.00 – 16.00 uur Bart: Draaien/frezen
Donderdag 09.00 – 16.00 uur Jack: Kleinconstuctiewerk/lassen
Vrijdag 09.00 – 16.00 uur Jos: Draaien/frezen/lassen

Videoclub

Maandag 09.30 - 12.00 uur Ruud (Apple)
Woensdag 12.30 – 16.00 uur Willem (Android)

Kaarten maken

Dinsdag 09.00 – 12.00 uur Zonder begeleiding (zelfredzame groep)

Workshops van diverse technieken

(Onregelmatig) wordt aangekondigd

Zie Workshop aankondigingsbord in de kantine HcN